Budapest, 2013. szeptember 19.
Bene László volt országos rendőrkapitány, elsőrendű (b), Gergényi Péter volt budapesti rendőrfőkapitány, másodrendű (k) és Dobozi József, a Rendészeti Biztonsági Szolgálat (Rebisz) egykori parancsnoka, harmadrendű vádlott (j) a volt rendőri vezetők és társaik 2006 őszi zavargásokkal összefüggő büntetőperének tárgyalása előtt a Fővárosi Törvényszék Fő utcai tárgyalótermében 2013. szeptember 19-én.
MTI Fotó: Koszticsák Szilárd